خدمات WHMCS

خدمات WHMCS

خدمات WHMCS در اولین دیتا

 WHMCS در اولین دیتا (WHMCompleteSolution) سیستمی است که می توان از جهت راه اندازی کارتابل سازمانی، فروشگاه های IT و… استفاده کرد. این سیستم امکانات بسیاری مهمی در زمینه تخصصی IT را ارائه می کند که از جمله امکانات آن می توان به ایجاد خودکار سرویس های میزبانی (هاست) ، سرور مجازی و سرور اختصاصی و ثبت آنلاین دامنه اشاره کرد. در راستای همین امر به اطلاع می رساند شرکت اولین دیتا به عنوان نماینده رسمی لایسنس های خدمات WHMCS و به عنوان توسعه دهنده این سیستم مدیریت محتوای هوشمند ، آماده ارائه ماژول ها و لایسنس های این سیستم برای تمامی وب مستران ایرانی می باشد. 

بروزرسانی خدمات WHMCS

طراحی/برنامه نویسی

هماهنگ سازی قالب

نصب و راه اندازی WHMCS

فارسی ساز

کانفینگ امنیتی

ماژول پیامکی

لایسنس خدمات WHMCS

WHMCS چیست ؟

خدمات WHMCS چیست ؟ WHMCS مخفف کلمات Web Hosting Management Complete Solution است که یک پلت فرم اتوماسیون و مالی جامع برای شرکت های هاستینگ به حساب می آید. این پلت فرم قدرتمند، همه مواردی را که جهت مدیریت نمودن سرویس ها و کاربر ها لازم است را برای شرکت های هاستینگ فراهم می کند.
به شیوه ای دقیق تر می توان گفت WHMCS سیستم حسابداری و همچنین مدیریت کاربران قوی و حرفه ای می باشد که همراه با ماژول هایی که دارد مورد مناسبی جهت راه اندازی میزبانی وب به حساب می آید.

این WHMCS به صاحبان کسب ‌و کارهای آنلاین این امکان را داده که مدیریت موارد گوناگونی مانند عضویت، فعال و غیرفعال سازی حساب کاربران، محصولات، سرویس ها و همچنین مدیریت مالی و حسابداری خریدهای مشتریان را در دست داشته باشند.

ویژگی WHMCS

امکان فروش خدمات به صورت زمان بندی شده، پشتیبانی قوی و کامل از طرف توسعه دهنده،قابلیت شخصی سازی محیط،برنامه نویسی با استفاده از زبان php و به کارگیری مدرن‌ترین ماژول ها و…