خدمات طراحی سایت

از مهم ترین ملاک های پیشرفت یک شرکت می تواند طراحی یک وب سایت مناسب باشد. طراحی سایت شرکتی با گرافیک و هویت بصری متناسب برند آن شرکت که زیباتر و چشم نواز تر از شرکت های رقیب دیگر باشد و البته کارایی لازم را برای مخاطبان نیز داشته باشد  .

نمایش امکانات و محصولات وخدمات در یک وب سایت اطلاع رسانی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کمترین زمان و به آسانی به محصولات ، خدمات و دیگر صفحات وب سایت دست پیدا کند همچنین بتوانید  از نحوه ی کار و فعالیت شرکت اطلاعات کامل و مفید را مشاهده کند .

وجود صفحات مهمی مانند :  اخبار و رویدادها ، تماس با ما ، درباره ما ، خدمات یا محصولات و همچنین امکان جستجوی سریع در مطالب از مهمترین ویژگی طراحی سایت شرکتی می باشد  ،  در دنیای امروز داشتن یک وب سایت برای هر شرکت یا سازمانی جز موارد ضروری به شمار می رود .

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت خبری

برخی از امکانات سایت های طراحی شده توسط اولین دیتا

از آنجا که عموما کارفرمایان برای انتخاب نحوه طراحی سایت تردید دارند که آیا یک سایت نیمه اختصاصی پاسخگوی نیازشان است یا باید برای طراحی سایت اختصاصی اقدام نمایند، تیم حرفه ای ما متخصص راه حل دادن و رفع دغدغه هایی است.

کاملا واکنش گرا

کاملا ریسپانسیو منطبق بر صفحه نمایش های مختلف مانند لپ تاپ، تب لت و موبایل

ساختار نامحدود

تعریف نامحدود انواع صفحات و بخش هایی مانند درباره ما، خدمات، گالری، اخبار، تماس با ما

پرداخت آنلاین

قابلیت اضافه شدن فروشگاه آنلاین برای عرضه انواع محصول و پرداخت لحظه ای

معرفی در گوگل

دارای زیر ساخت و افزونه قوی سئو برای شناخته شدن در موتورهای جستجو مانند گوگل

امنیت و بروزرسانی

دارای افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شدن یا اسپم کردن سایت

پروفایل کاربری

دارای سیستم کاربری قوی شامل پروفایل کامل، نقش های کاربری و دسترسی های متفاوت

فرم های پیشرفته

دارای فرم ساز های پیشرفته برای طراحی و رااه اندازی انواع فرم های ساده یا چند مرحله ای

انواع محتوا

تعریف و انتشار انواع خبر و مقاله متنی همراه با هر نوع مدیا از جمله تصویر، ویدئو و …

انواع محصولات

تعریف و انتشار انواع محصولات فیزیکی و مجازی به صورت متغیر ( مانند رنگ بندی، اندازه، وزن و...)

گالری و نمونه کار

دارای سیستم گالری پیشرفته و نمونه کاری برای معرفی بهتر تخصص و خدمات شما

گزارش گیری حرفه ای

دارای امکانات گزارش گیری از بازدید روزانه، ماهانه و... و گزارش گیری از میزان فروش

اتصال به شبکه های اجتماعی

قابلیت اتصال و انتشار مطالب، و محصولات در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام

مراحل طراحی سایت چگونه خواهد بود؟

تحقیق و پرس و جو یکی از مهمترین مراحل طراحی سایت و اولین قدم آن محسوب می شود. در این مرحله از طراحی وب سایت تمرکز اصلی برروی جمع آوری اطلاعات است.این مرحله جهت درک بیشتر شرکت ها در مورد کسب و کار مشتری ، شناسایی بازار هدف و تعیین هدف اصلی سایتی که قرار است طراحی شود انجام می گیرد.

مرحله اول : تحقیقات

تحقیق و پرس و جو یکی از مهمترین مراحل طراحی سایت و اولین قدم آن محسوب می شود. در این مرحله از طراحی وب سایت تمرکز اصلی برروی جمع آوری اطلاعات است.این مرحله جهت درک بیشتر شرکت ها در مورد کسب و کار مشتری ، شناسایی بازار هدف و تعیین هدف اصلی سایتی که قرار است طراحی شود انجام می گیرد.

اگرچه راحت تر این است که مراحل طراحی سایت را که مربوط به “تحقیق” و “برنامه ریزی” می باشد را نادید گرفت و یکراست به سراغ مرحله “طراحی” رفت اما باید بدانید که 2 مرحله اول ،  جهت طراحی وب سایتی متناسب با نیاز مشتری بسیار حیاتی ومهم است.

مرحله دوم : برنامه ریزی

برنامه ریزی نیز مانند مرحله اول از مهمترین مراحل طراحی سایت کارامد و حرفه ای به حساب می آید.این مراحل در حقیقت مسیر طراحی سایت را مشخص و راهنمای بسیار خوبی در طول انجام پروژه خواهند بود بنابراین تا حد امکان برای این مرحله وقت صرف کنید چراکه در نهایت در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی به عمل آمده و از اتلاف وقت در آینده جلوگیری خواهد شد.

مرحله سوم : طراحی

مرحله سوم از مراحل طراحی سایت در حقیقت شکل دهی و ایجاد نمای ظاهری وب سایت است.در این مرحله قالب کلی وب سایت به همراه عناصر اصلی آن مانند طرح بخش بالای سایت (Header)، ساختار منو ، فوتر سایت و .. طراحی و ایجاد می شود.این قالب می تواند با استفاده از فتوشاپ به صورت یک طرح زیباتر و ملموس تر دربیاید.

چالش اصلی در طراحی سایت حرفه ای و عالی ایجاد تناسب بین اجزا و کاربری وب سایت می باشد.در اطلاعت جمع آوری شده در دو مرحله قبل برای شکل دادن به طراحی خود استفاده کنید.هر طراح سایت حرفه ای در پشت هر تصمیم و طرح خود، مقصود و هدفی را دنبال می کند.نباید هر طرح و فُرمی را بدون دلیل و بدون هدفی خاص به وی سایت اضافه کرد.

همچنین لازم است طراحی و ظاهر سایت، متناسب و هماهنگ با محتوا باشد.اغلب مواقع این محتوای سایت است که با طراحی هماهنگ و وفق داده می شود که این امر در نهایت منجر به کم توجهی کاربران به محتوای سایت می گردد.محتوای سایت باید اولین و مهمترین چیزی باشد که کاربران سایت به آن توجه نشان می دهند.

مرحله چهارم : برنامه نویسی

در مرحله برنامه نویسی ، طرح وب سایت به صورت کدهای برنامه نویسی ترجمه می شود تا قابل نمایش توسط مرورگرها و قابل استفاده در وب گردد.این مرحله در بین تمام مراحل طراحی سایت زمانبر ترین آنها محسوب می شود.بنابراین مشتری را در جریان وضعیت پروژه قرار دهید.

مرحله پنجم : راه اندازی

در نهایت وقت آن رسیده که پروژه راه اندازی کنید.از آنجایی راه اندازه و استارت وب سایت شامل بخش ها و مراحل زیادی می شود بهتر است که یک چک لیست تهیه کرده و از طریق آن مرحله آخر طراحی سایت مشتری خود را پیش ببرید تا چیزی را از قلم نیاندازید. راه اندازی یا اصطلاحا بالا آوردن وب سایت علاوه بر نیازهای سخت افزاری (هاست،سرور و. ) به تجربه و مهارت زیادی نیز دارد.

مرحله ششم : تعمییر و نگهداری سایت

آخرین بخش از مراحل طراحی سایت مروبط به خدمات پشتیبانی و نگهداری آن است که اغلب مواقع توسط شرکت ها نادیده گرفته می شود.اما واقعیت این است که پشتیبانی از وب سایت و برطرف کردن مشکلات آن احتمال موفقیت سایت در بلند مدت را بسیار افزایش می دهد.