خدمات طراحی سایت اختصاصی (VIP)

وب سایت شما معرف هویت برند شماست.

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد. ما اینجاییم تا با طراحی یک وب سایت اختصاصی طی یک فرآیند بهینه و هدفمند، شما را از رقبایتان متمایز کنیم.

مراحل طراحی سایت اختصاصی VIP چیست؟

طراحی گرافیک اختصاصی

طراح گرافیک در جلسه یا جلسات حضوری طی فرآیند مصاحبه نیازها، خواسته ها و سلایق شما را استخراج  و مکتوب می کند. طرح خام و اولیه از کلیات سایت ترسیم برای شما ارسال می گردد. بعد از تایید این مرحله طرح های گرافیکی با جزییات بیشتر تکمیل و بعد از تایید برای تیم اجرایی ارسال می گردد.

پیاده سازی و اجرا

طرح های تایید شده از مرحله قبل به تیم اجرایی سپرده می شوند تا طبق طرح آجرهای سازنده سایت را روی هم چیده و طرح های گرافیکی را تبدیل به یک وب سایت پویا و داینامیک کنند. اجرای سایت کاملا ریسپانسیو بوده و برای همه دستگاه ها مناسب خواهد بود. اولین دمو آنلاین سایت حاضر است.

تست و تغییر

دموی آنلاین در اختیار کارفرما قرار گرفته تا سایت را مشاهده و تست کند. ایشان نقطه نظرات، ویرایش ها و درخواست های خود را به تیم اجرایی ارسال کرده تا اعمال گردد. این چرخه در محدود شرح خدمات و بازه زمانی پروژه تکرار شده تا نهایتا دموی سایت مورد تائید کارفرما قرار گرفته و دستور تحویل و بارگذاری صادر شود.

بارگذاری و تحویل

بعد از تائید سایت دمو کارفرما اطلاعات دسترسی به هاست خود را موقتا در اختیار کارشناس طراحی سایت قرار داده تا کل سایت، سورس و تنظیمات به سرور کارفرما منتقل شود. بعد از اتمام پروسه انتقال اکانت کاربری ادمین و لینک ویدئو های آموزشی برای کارفرما ارسال می گردد. اتصال درگاه های بانکی و ارتباط پنل پیامک و چت آنلاین برقرار خواهد شد.

آموزش مدیریت سایت

بعد از تحویل سایت، کارفرما دسترسی به ویدئو های آموزشی مدیریت سایت خواهد داشت و در زمانی که برای ایشان مناسب باشد جهت آموزشی اختصاصی برگزار خواهد شد. در این جلسات کلیه ابزار های مدیریت سایت به ایشان آموزش داده خواهد شد تا قادر به اجرای هر نوع ویرایش، محتوا گذاری و حتی تغییر ظاهر سایت خود بدون کدنویسی باشد.

پشتیبانی سایت

در بازه زمانی پشتیبانی کارفرما درخواست ها و سوالات خود را در محدوده شرح خدمات با کارشناس طراحی سایت در میان گذاشته و ایشان علاوه بر اجرای درخواست ها نحوه انجام آن را نیاز به کارفرما آموزش خواهد داد. دوره پشتیبانی باز هم تاکید بر آموزش دارد تا کارفرما کاملا به سایت خود مسلط شده و کمترین وابستگی را به تیم طراحی سایت داشته باشد.

امکانات طراحی سایت اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی

اجرا با صفحه ساز وردپرس

پنل مدیریت پیشرفته
تعریف انواع صفحات
تعریف منو و زیر منو دلخواه
وبلاگ و مقالات
تعریف نمونه کار و پروژه
نظردهی کاربران
گالری تصاویر و اسلایدر
فید یا خبرخوان RSS
اسلایدر پیشرفته
عضویت کاربران
عضویت در خبرنامه
معرفی شبکه های اجتماعی
پاپ آپ
پشتیبانی و چت آنلاین
تعریف انواع محصول
انواع دسته بندی محصول
جستجو پیشرفته و فیلتر
مقایسه محصولات
افزودن به علاقمندی
پروفایل کاربری پیشرفته
اتصال به درگاه های بانکی
انواع روش های حمل و نقل
فیلدهای دلخواه پرداخت
ارسال پیامک
طراحی فاکتور دلخواه
انواع کوپن تخفیف
انواع سناریو های تخفیف و فروش
پشتیبانی و تیکتینگ محصول
انتخاب زمان ارسال کالا
راه کارهای افزایش فروش
تعریف برند محصول
واکنش گرا (ریسپانسیو)
سئو استاندارد
سپر امنیتی
سپر ضداسپم
افزایش سرعت و کشینگ
بهینه سازی تصاویر

آموزش ویدئویی

ورود اطلاعات 30 محصول توسط ما

درخواست طراحی سایت اختصاصی

اگر نیاز به طراحی سایت اختصاصی و متفاوت دارید، تنها کافیست شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید. کاشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.