خدمات بهینه سازی وب سایت

اخیرا گوگل اعلام کرده که یک معیار بسیار مهم را به معیارهای رتبه‌بندی وب‌سایت اضافه کرده است. این معیار به‌طور مستقیم بر تجربه کاربری اثر خواهد گذاشت. معیاری به نام سرعت لود شدن سایت! امروزه کاربران اینترنت به‌قدری مشغله دارند که فرصت چندانی برای منتظر ماندن در این فضا ندارند؛ بنابراین در بسیاری از موارد، اگر لود شدن اطلاعات شما از سه ثانیه بیشتر طول بکشد؛ مشتری خود را از دست خواهید داد. ما در مدیر سرور قدر این ثانیه‌های طلایی را می‌دانیم؛ زیرا لحظه‌لحظه زمان می‌تواند سکه‌ای در قلک فروش و ترافیک سایت شما باشد.

آنالیز کامل اولیه توسط GTMetrix و معیار لایت هاوس

دو ابزار اولیه تیم ما در مدیر سرور برای سنجش سرعت سایت و عوامل تاثیرگذار بر روی آن، GTMetrix و معیار لایت هاوس هستند. ما با استفاده از GTmetrix، مقدار زمان موردنیاز برای لود شدن هر قسمت از سایت شما را بررسی کرده و یک گزارش کامل از آن را به دست می‌آوریم.همچنین معیار لایت هاوس به ما کمک می‌کند تا بفهمیم که یک کاربر در نقطه‌ای با کمترین سرعت اینترنت و با یک دستگاه بسیار قدیمی، چقدر باید برای استفاده از اطلاعات سایت شما صبر کند. به‌این‌ترتیب خواهیم فهمید که سرعت پایین سایت از کجا نشات گرفته و می‌توانیم مسیر لود شدن وب‌سایت شما را هموارتر کنیم.

استفاده از ابزارهای اختصاصی بهینه‌سازی سرعت سایت

ما در مدیر سرور می‌دانیم که کلید موفقیت شما در مسیر افزایش سرعت سایت وردپرسی، منحصربه‌فرد بودن است. به همین دلیل ابزارهای اختصاصی با سایت شما در نظر می‌‌گیریم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید رقبای خود را پشت سر گذاشته و اطلاعات خود را در کسری از ثانیه، بر روی صفحه‌نمایش دهید.ما متناسب با سایت شما از پلاگین و ابزارهای خاصی استفاده می‌کنیم که کامل با شرایط و قالب سایت شما هماهنگ بوده و این مورد برای هر یک مشتریان متفاوت می‌باشد.

گرفتن بک‌آپ کامل قبل از شروع کار

اگر در هر مرحله‌ای از کار، اطلاعات شما به هر دلیلی از دست رفت؛ اصلا جای نگرانی نیست؛ زیرا در مدیر سرور، پیش از شروع هر کاری، یک بک‌آپ کامل از اطلاعات گرفته می‌شود. به‌این‌ترتیب در صورت از دست رفتن اطلاعات، از بازگشت شما به نقطه صفر جلوگیری خواهد شد.برای ما بسیار مهم است در هر شرایطی حفظ وضعیت کنونی سایت مشتریان اولویتمان باشد پس برای این مورد قبل از شروع هر کاری از آخرین اطلاعات سایت پشتیبان تهیه خواهد شد.

تحلیل دقیق عوامل منفی تاثیرگذار در سرعت سایت

تیم بهبود سرعت سایت وردپرسی در مدیر سرور، از تعداد زیادی افراد متخصص تشکیل شده که همه عوامل منفی تاثیرگذار در سرعت سایت را می‌شناسند و به‌دقت آن را تحلیل می‌کنند. به همین دلیل است که ما می‌توانیم همیشه بهترین راه‌حل‌ها را برای از بین بردن عوامل منفی ارائه دهیم.بسیاری از مشکلات وب‌سایت‌ها کاملا مخفی هستند و دقیقا همین موارد هستند که افت شدید سرعت لود سایت را باعث می‌شوند ما در مدیر سرور در سریعترین زمان با یافتن و حل این مشکلات سایت شما را به گرید A خواهیم رساند.

ارائه راهکار جهت حفظ وضعیت بهبود سرعت بعد از اتمام پروژه

گوگل همه معیارهای خود را برای رتبه‌بندی سایت بر اساس تجربه کاربری، در فهرستی به نام Core Web Vitals منتشر کرده است. این فهرست همیشه در حال به‌روزرسانی است.به همین دلیل تیم ما در مدیر سرور، هیچ‌گاه شما را در مسیر بهبود سرعت سایتتان تنها نگذاشته و بعد از اتمام پروژه، راهکارهایی را برای حفظ و بهبود سرعت سایت در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید گام‌به‌گام با به‌روزرسانی معیارهای گوگل حرکت کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ پیرامون خدمات تولید محتوای متنی وب سایت
چه عواملی باعث کند شدن سایت وردپرسی می‌شود؟

استفاده از سرور اشتراکی برای سایت‌هایی با بازدید بالا، استفاده از هاست کند، استفاده بیش‌ازحد از پلاگین‌ها، عدم بهینه‌سازی تصاویر، تبلیغات، قالب سایت

بهترین افزونه‌ها برای افزایش سرعت سایت وردپرسی کدام هستند؟

افزونه WP Fastest Cach، litespeed، Autoptimize، Smush، Advanced Database Cleaner

بهترین راه‌ها برای افزایش سرعت سایت وردپرسی چه چیزهایی هستند؟

استفاده از هاست و سرور پرسرعت، انتخاب یک تیم قدرتمند برای بهبود سرعت سایت، به حداقل رساندن افزونه‌ها و بهینه‌سازی آن‌ها، استفاده از افزونه‌های سریع

آیا سرعت سایت بر سئو تاثیرگذار است؟

یکی از مهم‌ترین عوامل در بهبود تجربه کاربری، بهبود سرعت سایت است. در آمار ارائه‌شده از گوگل در سال ۲۰۲۰، تجربه کاربری و سرعت لود سایت، از عوامل تاثیرگذار بر رتبه آن بوده‌اند؛ بنابراین خیلی زود باید به فکر بهبود سرعت سایت وردپرسی خود باشید.

پروژه‌های افزایش سرعت سایت وردپرسی معمولا چقدر طول می‌کشد؟

این پروژه‌ها برای سایت‌های ساده معمولا به یک تا دو روز کاری و برای سایت‌های پیچیده‌تر، حدود سه تا چهار روز کاری زمان نیاز دارند.

مشاوره رایگان

جهت مشاوره و سفارش بهینه سازی وب سایت خود درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بهترین تجربه را به شما ارائه دهیم. خط مشی کوکی