تولید محتوای تصویری

تاثیری که یک فیلم یا عکس بر ذهن افراد می گذارد به مراتب بیشتر از شنیدن و خواندن درباره آن موضوع است و یکی از راه‌های موفقیت در دنیای دیجیتال تولید محتوای تصویری است که تناسب کاملی با نوشته در محتوای تولید شده دارد. با توسعه پلتفرم‌های مختلف مانند اینستاگرام، تولید محتوا تصویری گسترش پیدا کرد و امروزه یکی از مهمترین بخش‌های بازاریابی محتوا، تصاویر هستند.

تولید محتوا تصویری

با بالا رفتن تعداد مخاطبان و افزایش سرعت و پهنای اینترنت، قالب محتوا تغییر پیدا کرد. تولید محتوای تصویری روشی بسیار موثر برای افزایش کاربران است زیرا در بیشتر موارد، تصاویر بیشتر از متن و نوشته برای مخاطب اهمیت دارند. ۹۰ درصد از اطلاعات وارد شده در مغز، بصری بوده و ۶۵ درصد افراد با دیدن مطالب میتوانند آنها را در حافظه خود نگه دارند و این یعنی می توانید با استفاده از تولید محتوا تصویری، برندسازی بهتری داشته باشید.

با توجه به اینکه تصاویر در بازاریابی محتوایی تاثیر به سزایی دارند، بسیاری از متخصصان که در این حوزه فعالیت می‌کنند، سعی دارند تا محتوای خود را با استفاده از تصاویر ایجاد کنند یا در محتوا، ترکیبی از تصاویر و متن را به وجود آورند. بازاریابی تولید محتوای تصویری به شما کمک میکند تا بتوانید میزان فروش خود را به مقدار چشمگیری افزایش دهید. محتوای بصری می‌تواند باعث جذابیت صفحه شما برای کاربر شود و این عامل به صورت مستقیم در کسب و کارتان تاثیر خواهد گذاشت. هنگامی که متن صفحه را با تصاویر مناسب مصور میکنیم، خواننده متوجه می شود که محتوای موجود در صفحه خسته کننده نیست که این موضوع به افزایش زمان ماندگاری در صفحه و حفظ اطلاعات کمک میکند.

اینفوگرافی

اینفوگرافی به عنوان بهترین گزینه برای نشان دادن اطلاعات و آمار های پیچیده به شمار می رود و کاربران میتوانند در مدت زمان کوتاه پیامی را دریافت کنند.

عکاسی

عکاسی یکی از بهترین ابزار ها برای معرفی خدمات و محصولات در دنیای امروزی می باشد. یک تصویر برداری درست از محصول با جزئیات کامل، می تواند مشتری بیشتری را به سمت خود بکشاند.

طراحی پست برای شبکه اجتماعی

تم صفحه شبکه‌های اجتماعی باید یک طراحی متناسب با هویت و بیزینس شما داشته باشد تا مفهوم کسب و کار شما را بهتر برساند.

اینفوگرافی

اینفوگرافی به عنوان بهترین گزینه برای نشان دادن اطلاعات و آمار های پیچیده به شمار می رود و کاربران میتوانند در مدت زمان کوتاهی پیامی که توسط اینفوگرافی ارائه می شود را دریافت کنند. اینفوگرافیک باعث میشود تا بینندگان بخش عمده ای از اطلاعات را به شکل بصری دریافت کنند که این مسئله مزیتی در مورد اینفوگرافی می باشد. شما ممکن است برای جذب مخاطب و تبدیل کردن آن به مشتری یک سری از اطلاعات کسب و کار خود را به این صورت ارائه دهید تا اطمینان لازمه جلب شود و مشتری احساس کند که در این مسیر با شما همراه بوده؛ همچنین یکی دیگر از اقداماتی که باعث افزایش جذابیت صفحه شما خواهد شد، سفارش تولید محتوای ویدیویی می باشد که می توانید پیام خود را در قالب یک ویدیو به مخاطب برسانید.

عکاسی

عکاسی یکی از بهترین ابزار ها برای معرفی خدمات و محصولات در دنیای امروزی می باشد. یک تصویر برداری درست از محصول با جزئیات کامل، می تواند مشتری‌های بیشتری را به سمت کالای مورد نظر بکشاند و همچنین انتخاب را برای کاربران راحت تر می‌کند. این امر می‌تواند به صورت مستقیم بر روی رضایتمندی مشتری تاثیر بگذارد. عکاسی متشکل از سبک‌ها و متدهای مختلفی است که معمولا از آنها برای شرایط متفاوت استفاده می شود به همین دلیل باید برای داشتن تصاویر قابل قبول از افراد متخصص در زمینه تصویربرداری محصول، مدلینگ و … کمک بگیرید.

طراحی پست شبکه اجتماعی

تم صفحه شبکه‌های اجتماعی شما باید یک طراحی متناسب با هویت و بیزینس شما داشته باشد تا مفهوم بیزینس و کار شما را بهتر برساند. همچنین با توجه به اینکه امروزه رقابت در شبکه‌های اجتماعی برای فروش کالا و خدمات بسیار زیاد شده است با داشتن یک طراحی مناسب می توانید چندین قدم از رقبای خود جلوتر افتاده و توجه کاربران را بیشتر جلب کنید.

طراحی کاراکتر

هر کدام از انسان‌ها، کاراکتر منحصر به فرد خود را دارند، که می‌تواند در هر دنیایی قدم بگذارد؛ در دنیای قصه ها، دنیای نرم‌افزار، دنیای بیزینس و غیره. طراحی کاراکتر به عنوان هویت در یک سازمان می تواند قرار بگیرد.

کاراکتر ها همواره از مواردی بوده اند که به خوبی در ذهن کاربران می مانند و استفاده از کاراکتر های متناسب با برند شما می تواند یک عامل بسیار مهم در برندینگ و دیجیتال مارکتینگ باشد که باید توجه ویژه ای در تولید محتوا بصری به آن داشته باشید.

خدمات تولید محتوای تصویری

تولید محتوا تصویری به دلیل جذابیت بصری که در صفحات ایجاد می کند کاربران را مدت بیشتری در سایت نگه می دارد. این امر به صورت مستقیم بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبت داشته و احتمال دریافت خدمات و محصولات را افزایش می دهد. تولید محتوای تصویری خوب و با کیفیت که خواسته مخاطب را میسازد و تخصص شما را نشان میدهد؛ اهمیت بسیار ویژه ای در کسب و کارها دارد زیرا باعث دیده شدن و اعتبار بخشیدن به بیزینس شما می شود. پس اگر به دنبال تاثیرگذاری هرچه بیشتر محتوای متنی وبسایتتان هستید حتما تولید محتوای تصویری را جدی بگیرید. برای مشاوره و سفارش تولید محتوا می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

تیم دیجیتال مارکتینگ سرو” sarvagency ” با در نظر گرفتن شرایط کاری شما و هدف کسب و کارتان، بهترین محتوای تصویری را برای شما ساخته و برند سازی میکند. خدمات مجموعه سرو در بخش گرافیک بسیار گسترده می باشد و تمام نیاز شما، برای راه اندازی و برند سازی را در بر می گیرد. برای مشاوره رایگان می توانید همین حالا با پشتیبانان ما در تماس باشید. سرو به صورت تخصصی در زمینه تولید محتوا فعالیت دارد و انواع محتوای مورد نیاز خود را می توانید در این مجموعه مشاهده کنید. برای سفارش تولید محتوا متنی می توانید به این بخش از سایت سرو مراجعه کنید.

تاثیر محتوا تصویری

تصویر گویایی بیشتری نسبت به متن دارد و به راحتی در ذهن مخاطب جای میگیرد. همچنین ماندگاری تصویر بسیار بیشتر می باشد و ذهن ما بیشتر با تصویر ارتباط برقرار می کند.

انتقال پیام

استفاده از تصاویر اختصاصی با الگو های خاص می تواند پیام مورد نظر شما را به مخاطبین انتقال دهد. در نظر داشته باشید که تولید محتوا تصویری هزینه سنگینی ندارد.

حفظ هویت بصری

با استفاده از محتوای تصویری می توانید برای برند خود، هویت بصری به وجود بیاورید و در صورتی که هویت بصری شما در ذهن مخاطب بماند احتمال تبدیل شدن مخاطب به مشتری بیشتر می شود.

افزایش کاربران

با استفاده از تولید محتوای تصویری در شبکه های اجتماعی مختلف، می توانید کاربران جدید را به سمت کسب و کار خود بیاورید. یک ادمین حرفه ای اینستاگرام به این موضوع توجه ویژه ای دارد.

سفارش محتوا تصویری

در کنار تمام فعالیت هایی که مجموعه سرو انجام می دهد، تولید محتوای تصویری جایگاه ویژه ای دارد و نمونه کارهای ما می تواند به خوبی گویای این موضوع باشد. در نظر داشته باشید که هر نوع محتوا تصویری برای انواع پلتفرم ها توسط مجموعه سرو ارائه می شود. برای ثبت سفارش باید با پشتیبانان ما در تماس باشید و یا از طریق فرم صفحه تماس با ما خدمات مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

بعد از ثبت سفارش تولید محتوا تصویری، محتوا مورد نظر شما با توجه به حجم کار و تعداد پروژه ها در 24 الی 48 ساعت آماده و تحویل داده می شوند. در صورتی که به صورت ضروری محتوا نیاز داشته باشید، بهتر است تا موضوع را با کارشناس فروش در جریان گذاشته تا سفارش محتوا تصویری شما را در اولویت بگذارد. همچنین برای سفارش طراحی لوگو می توانید به این بخش از وب سایت سرو مراجعه کنید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ پیرامون خدمات تولید محتوای متنی وب سایت
قیمت تولید محتوا تصویری چقدر است؟

تولید محتوا تصویری می تواند طیف مختلفی از فعالیت ها را در خود جای دهد. برای مثال طراحی یک بنر 3 در 4 متر با یک استوری اینستاگرام تفاوت قیمتی زیادی دارند.

تولید محتوای تصویری چه کاربری دارد؟

تولید محتوای تصویری می تواند در پلتفرم های مختلف و یا محیط های متفاوت کاربرد های مختلفی داشته باشد؛ اما عموما از محتوای تصویری برای تبلیغات و جذب کاربر یا مشتری استفاده می شود.

محتوا تصویری چیست؟

هر محتوای که در ساخت آن از المان های بصری استفاده شده باشد را محتوا تصویری می گویند که کاربرد های مختلفی دارد.

مشاوره رایگان

جهت مشاوره و سفارش تولید محتوای تصویری خود درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بهترین تجربه را به شما ارائه دهیم. خط مشی کوکی