سئو وب سایت (SEO)

با سئو حرفه‌ای همیشه در صفحه اول گوگل، بالاتر از رقبا حضور داشته باشید.

مؤثرترین ترافیکی که یک وب‌سایت می‌تواند داشته باشد ورودی‌هایی است که از طریق جستجو و گوگل ایجاد شده باشند. اگر سئو وب‌سایت به صورت اصولی انجام شده باشد می‌تواند با کمترین هزینه بیشترین ترافیک و درآمدزایی را برای شما ایجاد کند.

سئو وب سایت چیست؟

سئو سایت، استفاده از تکنیک‌های آزموده شده و قطعی است که می‌تواند سایت و صفحات داخلی آن را در سریع‌ترین زمان ممکن در جایگاهی بهتر از رقبا درون موتورهای جستجوگر قرار دهد.

این تکنیک‌های اثربخش سئو تا حد زیادی تجربی هستند و به همین دلیل استفاده از یک مجموعه متخصص در این حوزه می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما در کاهش هزینه‌های زمانی و مالی بکند. شما با استفاده از خدمات سئو سایت ریسک آزمون و خطاهای متعدد را از بین می‌برید و سریع در کورس رقابت در گوگل قرار می‌گیرید.

بودن در رتبه‌های برتر گوگل این امکان را به کسانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند می‌دهد که بتوانند با شما و خدماتتان بهتر و سریع‌تر آشنا شده و شما را به درآمدهای باورنکردنی برسانند.

خدمات سئو اولین دیتا

پروژه سئو سایت شما بعد از بررسی اولیه و اعلام نتیجه در ۴ بخش اصلی زیر به طور کامل و حرفه‌ای توسط تیم اولین دیتا اجرا و تحویل خواهد شد.

تحلیل و آنالیز سئو تکنیکال

در این مرحله تمامی مشکلات ساختاری و فنی سایت مشخص و رفع خواهند شد.

تحلیل و آنالیز رقبا

در این مرحله رقبای اصلی سایت شما به طور کامل آنالیز و نقاط ضعف و قوت آنها مشخص خواهد شد.

سئو داخلی سایت

در این بخش روی محتوا و صفحات داخلی سایت شما به دقت بررسی صورت گرفته و مشکلات محتوایی رفع خواهد شد

سئو خارجی سایت

در این مرحله به یکی از مهمترین بخشهای سئو یعنی سئو خارجی خواهیم پرداخت و روی کلمات کلیدی اصلی کسب و کار شما کار خواهیم کرد.

مراحل ثبت پروژه سئو

مشاوره سئو

قبل از شروع پروژه به مدت ۱۵ دقیقه مشاوره تلفنی مدیر سرور شامل شما خواهد شد. در این مدت ما به بررسی خواسته شما و آنالیز وضعیت سایت و رقبایتان خواهیم پرداخت و بهترین راهکار را ارائه خواهیم کرد.

ثبت پروژه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

انجام پروژه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

پاسخ سؤالاتی که ممکن است برای شما پیش‌آمده باشد.
چرا باید پروژه سئو خود را به اولین دیتا واگذار کنیم؟

مدیر سرور با داشتن نمونه کارهای قوی در حوزه‌های مختلف و همچنین داشتن رتبه‌های بالا به ازای کلمات کلیدی سخت و پر رقابت در گوگل بهترین گزینه برای پروژه‌های سئو شما خواهد بود.

سئو چیست و چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

سئو مخفف کلمات Search Engine Optimization و به معنای بهینه‌سازی ‌سایت برای موتورهای جستجوگر است. شما با سئوی سایت خود می‌توانید رتبۀ خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهید تا ‌سایت شما در رتبه‌های بهتری نسبت به رقبا نشان داده شود. سئو یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌های ایجاد ترافیک محسوب می‌شود که به نسبت روش‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ هزینه بسیار کمتر ولی اثربخشی بسیار بیشتری دارد.

مدت زمان موردنیاز برای سئو سایت من چند مدت است؟

سئو سایت یک پروسه زمان‌بر است که با توجه به تجاربی که در پروژه‌های قبلی داشتیم بهترین زمان برای کسب نتیجه موردنظر مشتری چیزی در حدود ۳ تا ۶ ماه با توجه به سختی کلمه کلیدی متغیر خواهد بود.

آیا از کارهای انجام شده بر روی سایت به ما گزارشی داده خواهد شد؟

بله هر ماه به صورت مکتوب تمامی کارهایی که برای سئو روی سایت شما انجام شده به صورت کلی یک گزارش به شما خواهیم داد.

آیا بعد از سئو شدن سایت می‌توانیم با شما در ارتباط باشیم؟

بعد از حصول نتیجه موردنظر و تحویل کار به مشتری در مواقع موردنیاز تا رفع مشکل با شما خواهیم ماند و این را در عمل اثبات خواهیم کرد.

چگونه متوجه شویم سایت بعد از پروژه پیشرفت داشته؟

برای این مورد می‌توانید قبل شروع پروژه توسط وب‌سایت‌های رنک ترکر وضعیت و جایگاه کلمه کلیدی سایت خودتان را چک و ثبت کنید و سپس بعد از اتمام و تحویل پروژه توسط مدیر سرور میزان تغییرات رتبه را با زمان قبل پروژه مقایسه کنید.

مشاوره رایگان

جهت مشاوره و سفارش سئو وب سایت (SEO) خود درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در اولین درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بهترین تجربه را به شما ارائه دهیم. خط مشی کوکی