مشاوره سئو

مشاوره سئو همراه مشاوران اولین دیتا

بی تردید حضور در نتایج اول موتورهای جستجو مانند گوگل از جمله اقداماتی است که تمامی کسب و کارها برای رشد و توسعه به آن نیازمندند. سئو یا بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو فرآیند رشد جایگاه سایت‌ در موتورهای جستجو است که با توجه به محتوای تولید شده، مخاطبین هدفمند را به سمت کسب و کار شما هدایت خواهد کرد. تیم سئوی اولین دیت با تکیه بر اطلاعات، تجربه و داده‌های دریافتی به شما در کسب بالاترین جایگاه ها کمک خواهد کرد.

چه زمانی به مشاوره سئو نیازمندیم؟

شما همیشه به مشاور سئو نیاز دارید ولی نقش مشاور در هر زمان متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال هنگام راه اندازی اولیه سایت مشاور سئو در انتخاب اسم، نام دامنه، شرکت طراحی سایت، شرکت ارائه دهنده هاست، امکانات مورد نیاز سایت و … شما را همراهی خواهد کرد. همین مشاور برای یک سایت در حال کار میتواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. سعی کنید قبل از شروع پروژه وب سایت خود مشاوره سئو را انجام دهید تا استراتژی مشخصی از همان ابتدا در سایت شما ایجاد شود.

جلسات مشاوره سئو در اولین دیتا به چه صورتی برگزار می‌شود؟

جلسات مشاوره به دو مدل اصلی شامل “مشاوره تخصصی” و “پرسش و پاسخ” تقسیم می‌شود. همه جلسات به صورت آنلاین و به مدت 1.5 ساعت برگزار می‌شوند ولی تفاوت اصلی در آمادگی کارشناس پیش از جلسه است.

پرسش و پاسخ

تاریخ و ساعت برگزاری جلسه مشخص شده و شما پاسخ سوالات خود را در طول جلسه از کارشناس دریافت می‌کنید. این جلسات برای افرادی مناسب است که دانش بالایی در حوزه سئو دارند و در بخشی از پروژه خود دچار چالش یا ابهام هستند. در نتیجه با تشریح دقیق صورت مساله پاسخی کاربردی و اجرایی دریافت می‌کنند.

مشاوره تخصصی

پیش از برگزاری جلسه چالش‌ها و ابهامات خود را برای ما ارسال کرده و دسترسی به پنل گوگل سرچ کنسول را فراهم می‌کنید. مشاور شما سایت را با ابزارهای متنوعی آنالیز کرده و یک گزارش وضعیت از آن تهیه می‌کند. در طول جلسه مشاوره تخصصی علاوه بر بررسی وضعیت فعلی سایت راهکارهای عملی برای بهبود آن به شما ارائه می‌شود. با توجه به اینکه جلسات مشاوره تخصصی نیازمند صرف زمان زیادی برای بررسی و تحلیل هستند هزینه بالاتری نسبت به جلسات پرسش و پاسخ دارند.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ پیرامون خدمات مشاوره سئو
فرآیند درخواست مشاوره سئو به چه صورت است؟

در اولین گام با مشاورین مجموعه اولین دیتا تماس بگیرید تا اطلاعات اولیه از وضعیت پروژه و اهداف شما داشته باشیم. درخواست شما در پنل مدیریت مشتریان اولین دیتا ثبت شده و پس از بررسی اولیه زمان جلسه مشاوره اعلام می‌گردد.

آیا سایت ما پیش از جلسه بررسی می‌شود؟

بله، سایت شما به صورت دقیق بررسی می‌شود. از زمان ارائه درخواست تا برگزاری جلسه مشاوره حداقل به 5 روز کاری زمان نیاز داریم. در این مدت کارشناسان اولین دیتا سایت شما را بررسی کرده و پیشنهادات خود را با راه‌کارهای اجرایی در جلسه ارائه می‌دهند. با توجه به ابعاد پروژه و گستردگی موضوعات ممکن است به بیش از 1 جلسه نیاز داشته باشیم.

جلسات مشاوره به چه صورت برگزار می‌شود؟

جلسات مشاوره سئو به صورت آنلاین و به مدت 1.5 ساعت برگزار می‌شود. در جلسات آنلاین شما امکان تهیه ویدیو و مرور آن پس از برگزاری را خواهید داشت.

تفاوت جلسه پرسش و پاسخ با جلسه مشاوره چیست؟

جلسات مشاوره با بررسی قبلی و ارائه راهکارها در طی جلسه برگزار می‌شود ولی در جلسات پرسش و پاسخ مشاور شما پیشینه ذهنی از وضعیت پروژه نداشته و در طول جلسه سوالات شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ می‌دهد.

چرا هزینه جلسات پرسش و پاسخ کمتر است؟

در جلسات مشاوره نیاز به آمادگی قبلی داریم. در طول هفته تحلیل‌های متنوعی از منظر محتوا، تکنیکال و لینک‌سازی برای سایت شما انجام شده و نقشه راه بهبود آن ارائه می‌شود در نتیجه زمان بیشتری از کارشناسان وبسیما خواهد گرفت. ولی جلسات پرسش و پاسخ نیاز به بررسی قبلی نداشته و تمامی پاسخ‌ها در همان جلسه داده می‌شود.

پس از برگزاری جلسه امکان ارتباط با مشاور داریم؟

جلسات مشاوره و پرسش و پاسخ در زمان و روز مشخصی برگزار می‌شود. تلاش ما بر این است که پاسخ‌های کاربردی و شفاف به کلیه سوالات شما در طول جلسه بدهیم. در صورتیکه پس از پایان جلسه سوالات یا ابهامات دیگری برای شما ایجاد شود می‌توایند درخواست برگزاری جلسه جدید داشته باشید.

مشاوره رایگان

جهت مشاوره و سفارش مشاوره سئو خود درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بهترین تجربه را به شما ارائه دهیم. خط مشی کوکی