تولید محتوا رپورتاژ

رپورتاژ یکی از بهترین روش های بازاریابی محتوا است که برای توضیحاتی در رابطه با یک محصول و کارآیی آن یا هر گونه خدماتی سعی در ارائه یک گزارش توصیفی دارد. این محتوا با انتشار در سایت های معتبر و پربازدید مسیر جدیدی از ترافیک را به سوی سایت شما باز می کند و تا بتوانید یک اعتبار پرسود داشته باشید. خدمات تولید محتوا رپوتاژ آگهی در آی وحید براساس جدیدترین تکنیک سئو ارائه می شود تا با بک لینک های قدرتمند و موثر که دریافت می کنید سرمایه گذاری قدرتمندی را برای کسب و کار خود داشته باشید ، بر خلاف تبلیغات بومی با مشتریان هدف در ارتباط باشید و برای طولانی مدت ترافیک زیادی را دریافت کنید.

تاثیر رپورتاژ در کسب و کار ها

رپورتاژ آگهی که برای شما تدوین می شود با حفظ هویت تبلیغاتی خود به زبان خبری در سایت های پربیننده منتشر می شود و به شکل محتوای سرمقاله یا مصاحبه در وب قرار می گیرد. متن رپورتاژ به دلیل توضیحاتی که در خصوص یک فعالیت ، خدمات و محصول دارد به دلیل تغییرات هوشمندانه ای که در سال های اخیر داشته به سادگی می تواند بر اساس کلمه کلیدی خاص بی طرفانه پیرامون موضوعی نوشته شود. البته یک رپورتاژ به دلیل بک لینک ها دائمی هرگز از وب سایت ها پاک نمی شوند و به دلیل متن جالبی که برای آن تدوین می شود محتوایی جالب ، مفید و قانع کننده برای کاربران دارد. از این طریق کمک می کند تا آنها به موضوع علاقه مند می شود و مشتاق دریافت اطلاعات باشند.

تاثیر رپورتاژ در کسب و کار ها

یک رپوتاژ آگهی برای موفق شدن نیاز دارد مطابق استاندارد مشخصی ایجاد شود و لحن مناسب مخاطبان شما را داشته باشد. آی وحید با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های لازم از جمله موارد زیر آگهی تبلیغاتی منحصر به فردی را برای شما می نویسد که در نهایت رپورتاژ اگهی شما ویژگی هایی از جمله موارد زیر را داراست :

  • محتوای تبلیغاتی در عین اطلاع رسانی بهترین و شاخص ترین ویژگی خدمات یا محصولی را نشان می دهد.
  • لحن مشابه متن های انتشارات ساده است و موضوعی جذابی را برای کاربران فراهم می کند.
  • با در نظر گرفتن پرسونای مخاطب پیام تبلیغاتی نوشته می شود.
  • خوانندگان آگهی را تبلیغاتی احساس نمی کنند و فقط به کمک های استدلال آماده دریافت اطلاعات می شوند.
  • یک پیشنهاد ویژه را در دل خود جای دارد و مانند یک سورپرایز عمل می کند.

مشاوره رایگان تولید محتوا رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی و مادام العمر است و معمولا در سایت های پربیننده قرار داده می شوند که محتوای سایت پاک نمی شود و با این ماندگاری کمک می کند، محتوای رپورتاژ آگهی همیشه در معرض دید باشد. در دنیای وسیع اینترنت رپورتاژ به محتوایی نیاز می رود که حتی با گذر زمان کهنه نشود و جذابیت خود را برای مخاطب حفظ کند. همچنین باید بتواند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد و راه را برای تبلیغ کسب و کار باز کند.

رای شروع کافیست از تیم محتوای آی وحید مشاوره بگیرید تا طرح اولیه به کمک محتوای خام آماده شود و با ایجاد احساس خوب در مسیر اهداف معتبر و انسانی احتمال خواندن محتوای رپورتاژ آگهی ، بالا برده شود. تیم مشاوره آی وحید کمک می کند تا تصاویر جذابی را با ویرایش های گرافیکی برای متن خود ایجاد کنید و یک رپورتاژ فوق العاده و جذابی را برای تاثیرگذاری داشته باشید.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ پیرامون خدمات تولید محتوای متنی وب سایت
چه عواملی باعث کند شدن سایت وردپرسی می‌شود؟

استفاده از سرور اشتراکی برای سایت‌هایی با بازدید بالا، استفاده از هاست کند، استفاده بیش‌ازحد از پلاگین‌ها، عدم بهینه‌سازی تصاویر، تبلیغات، قالب سایت

بهترین افزونه‌ها برای افزایش سرعت سایت وردپرسی کدام هستند؟

افزونه WP Fastest Cach، litespeed، Autoptimize، Smush، Advanced Database Cleaner

بهترین راه‌ها برای افزایش سرعت سایت وردپرسی چه چیزهایی هستند؟

استفاده از هاست و سرور پرسرعت، انتخاب یک تیم قدرتمند برای بهبود سرعت سایت، به حداقل رساندن افزونه‌ها و بهینه‌سازی آن‌ها، استفاده از افزونه‌های سریع

آیا سرعت سایت بر سئو تاثیرگذار است؟

یکی از مهم‌ترین عوامل در بهبود تجربه کاربری، بهبود سرعت سایت است. در آمار ارائه‌شده از گوگل در سال ۲۰۲۰، تجربه کاربری و سرعت لود سایت، از عوامل تاثیرگذار بر رتبه آن بوده‌اند؛ بنابراین خیلی زود باید به فکر بهبود سرعت سایت وردپرسی خود باشید.

پروژه‌های افزایش سرعت سایت وردپرسی معمولا چقدر طول می‌کشد؟

این پروژه‌ها برای سایت‌های ساده معمولا به یک تا دو روز کاری و برای سایت‌های پیچیده‌تر، حدود سه تا چهار روز کاری زمان نیاز دارند.

مشاوره رایگان

جهت مشاوره و سفارش بهینه سازی وب سایت خود درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا بهترین تجربه را به شما ارائه دهیم. خط مشی کوکی