خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا Search Engine Opimization مفهومی است که در کنار عملکرد و اصول موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت ها شکل می گیرد. خزنده های موتورهای جستجو روزانه به میلیاردها سایت را تجزیه و تحلیل می کنند و به آن ها امتیاز اختصاص می دهند. هر چقدر این خزنده ها راحت تر و سریع تر بتوانند سایت ها را بخوانند، موضوع مطالب آن را بفهمند و در واقع مطابقت صفحه با الگوریتم های موتور جستجو را درک کنند، رتبه بالاتری را به سایت اختصاص خواهند داد.

اولین دیتا، با ارائه خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو از طریق تیمی جوان و حرفه ای، به شما کمک می کند تا در جهت اهداف اصلی کسب و کار خود، رتبه بندی سایت خود را بهبود ببخشید. ما در اولین دیتا با توجه به حوزه کاری شما، زیرساخت های وبسایت شما را به طور همه جانبه بررسی می کنیم و پس از درک و دسته بندی نیازهای شما برای بهینه سازی موتورهای جستجو، طبق برنامه ریزی دقیقی پیش خواهیم رفت تا به بهترین نتایج جستجوی طبیعی گوگل تبدیل شوید.

خدمات سئوی ارزان قیمت

سئو ارزان برای کسب و کار های کوچک

خدمات سئو سریع

سریع ترین زمان به جایگاهی مناسب در موتور های جست و جو

خدمات سئو پر رقابت

با تمامی امکانات الازم که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد

رتبه اول گوگل متعلق به شماست!

ارزش آفرینی های اولین دیتا و مزایای استفاده از خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو اولین دیتا را می توانید در نمونه کارهایمان شاهد باشید.

  1. مشاوره در خصوص بهینه سازی موتورهای جستجو
  2. بررسی دقیق وضعیت فعلی سئو وبسایت شما و ارائه گزارش و مستندات
  3. آنالیز رقبا و تعیین سطح و مزیت رقابتی
  4. تدوین استراتژی بهینه سازی موتورهای جستجو
  5. بهبود سرعت سایت
  6. تولید محتوای مرتبط، جذاب و سئو شده
  7. خدمات لینک سازی

تولید محتوای قدرتمند

تولید محتوای قدرتمند مهم ترین اصل در بهینه سازی وبسایت است.

لینک سازی استاندارد

تولید بک لینک و اعتبار سازی مرغوب برای وبسایت شما توسط گروه خدمات سئو

خدمات سئو داخلی

سئو داخلی شامل باز طراحی و تغییر ساختار درونی مطابق با قوانین موتور های جست و جو

خدمات سئو محلی

کسب رتبه اول در کلمات کلیدی تنها در محل مورد نظر با بکار گیری روش های سئو

مشاوره و آنالیز سئو اولین دیتا

با توجه به اینکه از ابتدایی ترین مراحل راه اندازی سایت نیاز به تدوین استراتژی بهینه سازی برای موتورهای جستجو و اجرای تاکتیک هایی در همین جهت هستید، اولین دیتا به شما پیشنهاد می کند تا از همان ابتدا از یک مشاور قدر در زمینه سئو مشورت بگیرید تا در ادامه نیاز به پرداخت هزینه های اضافه و یا صرف زمان زیادی برای جبران مراحل اولیه نباشد.

البته قابل ذکر است که برخی از مراحل سئو نیازی به رعایت تقدم چندانی ندارد و بیشتر ملزم به اجرای صحیح آن هستیم اما اگر بتوانیم از همان ابتدا به بهترین نحو عوامل و اصول سئو را پیاده سازی کنیم، نیازی به دوباره کاری ها و هزینه و زمان جبرانی نیست.

مشاوران اولین دیتا پیش از جلسه مشاوره، با دقت تمام و ابزارهای روز دنیا وبسایت شما را به طور همه جانبه تجزیه و تحلیل می کنند و گزارشی وضعیت جامع از فاکتورهای موجود و ناموجود سئو سایت شما تهیه می کنند. و طبق این گزارش، به تشریح وضعیت فعلی برای شما و ارائه مناسب ترین راهکارهای ممکن برای بهبود وضعیت سایت شما می پردازند.

گزارش تحلیل سئو اولین دیتا