گواهینامه ها

نماد اعتماد ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی

وب سایت ساماندهی پایگاهی است که تقریبا اطلاعات تمام مدیران سایت‌ها در آن ثبت شده است ، از مزایای ثبت اطلاعات در ساماندهی با توجه به تبصره۱ ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه‌ای چنانچه پایگاه حاوی محتوای مجرمانه باشد ، و اطلاعات مدیر آن پایگاه در ساماندهی ثبت شده باشد ، معمولا وب سایت آن فیلتر نخواهد شد و با اطلاع رسانی در این مورد ، مدیر پایگاه می‌تواند محتوای مجرمانه را از وب سایت خود حذف کند.

عضو رسمی اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی,تنها مرجع رسمی اعطای مجوز کسب و کارهای اینترنتی,نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی,ارائه دهنده مجوز شرکت های جابجائی مسفر آنلاین,صدور مجوز24 ساعته,ارائه خدمات به استارت آپ ها,ارائه مجوز به.

دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صمت

نماد اعتماد در واقع مجوز عمومی کسب و کارها در اینترنت و نشانه قانونمند بودن کسب و کار اینترنتی است که صرف نظر از رشته و تخصص کسب و کارها به عنوان نماد اعتماد به آنها می بایست دریافت گردد. 

عضو رسمی انجمن صنفی کسب وکارهای اینترنتی

انجمن صنفی کسب‌ و کارهای اینترنتی مانند سایر انجمن‌های صنفی یک تشکل مدنی صنفی است. انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجوز می‌گیرد. این انجمن به استناد ماده ۱۳۱ قانون کار فعالیت می‌کنند. این انجمن در مقام مشاوره و کمک به هم‌صنفان خود تشکیل می‌شود.

عضو رسمی شرکت های برنامه توسعه زیست بوم خالقیت

با توجه به رونق اقتصاد خلاق به عنوان رویکردی نوین در عرصه  اقتصاد، صنعت و فرهنگ که در تلاش است با ایجاد پیوند و تعامل میان این حوزه ها، ارزش اقتصادی و فرهنگی محصولات خلاق را به مثابه تولیدات ارزشمند در عصر حاضر نشان دهد.

دارای مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

 این سازمان به عنوان وسیع‌ترین سازمان مردمی در حوزه IT با تلاش‌های بی‌وقفه فعالانِ حوزه ICT و همچنین با هدف تنظیم مناسبات بخش خصوصی و دولتی، قبل از آن به صورت انجمن شرکت‌های انفورماتیک از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را آغاز کرده بود.

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

انجمن شرکت‌های انفورماتیک ایران انجمنی صنفی از شرکت‌های ایرانی فعال در زمینه کامپیوتر بود. این انجمن در سال ۷۳ تأسیس و در سال ۸۷ منحل و کلیه فعالیت‌ها و دارایی‌های آن به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منتقل گردید. 

ثبت رسمی در اداره ثبت شرکت ها

طبق ماده ی 3 آئین نامه ی اصلاحی ثبت تشکیلات و موسسات غیر تجارتی مصوب 1337، ثبت تشکیلات و موسسات مزبور در تهران در اداره کل ثبت شرکت ها و در شهرستان ها در اداره ی ثبت مرکز اصلی آن به عمل خواهد آمد.