ss

لایسنس

لایسنس

لایسنس دایرکت ادمین

دایرکت ادمین یکی از کنترل پنل های بسیار قوی سیستم لینوکس است. دایرکت ادمین با محیط گرافیکی و مبتنی بر وب مدیریت سرور‌ مجازی یا سرور اختصاصی شما را ساده‌ تر می‌کند. با این کنترل پنل شما می‌توانید وب‌ سایت‌های خود را در سطوح ادمین، ریسلر و یوزر مدیریت نمایید. رابط کاربری آسان و کاربر پسند, سرعت و پایداری بالا و عدم درگیری منابع برخی از دلایل محبوبیت‌ این کنترل پنل هستند. 

لایسنس سی پنل

سی پنل – cPanel – محبوب ترین پنل مدیریت یا کنترل پنل سرور های میزبانی بر اساس سیستم عامل لینوکس است. این ابزار مدیریت دارای امکانات فوق العاده و خودکار برای راه اندازی وب سایت های مختلف در سرور های لینوکس است مانند نصب و پیکربندی خودکار سرویس های Apache ، MySQL ، PHP ، Pyton , Ruby , phpMyadmin ، Mail Server , Webmail و …. امکانات ایجاد Package و Reseller. در کنار امکانات فوق العاده سی پنل دارای محیط کاربری بسیار کاربرپسند و رابط گرافیکی قدرتمند است. سی پنل دارای پشتیبانی رایگان فوق العاده است و هرگونه سوال یا پرسش در مورد سی پانل در اسرع وقت به وسیله بخش پشتیبانی آن پاسخ داده می شود.

لایسنس سی پنل
لایت اسپید

لایت اسپید

لایت اسپید، یک نرم افزار پیشرو از نظر عملکردی، مقیاس پذیری و امنیتی است که سازگاری کاملی با آپاچی دارد.
این وب سرور گزینه مناسبی برای سایت های پربازدید و سنگین است. 
لایت اسپید قابل جایگزینی با آپاچی است و و دارای عملکرد بالا، امن، و به آسانی قابل استفاده می‌باشد.
ویژگی‌های امنیتی لایت اسپید و مجهز بودن به Anti-DDoS، سازگاری با هسته آپاچی، پشتیبانی از چندین کانکشن همزمان، افزایش عملکرد php و … از دیگر ویژگی‌های آن می‌باشد.

در صورتی که لایسنس مورد نظر شما در لیست ما وجود ندارد از طریق پشتیبانی درخواست خود را ارسال فرمایید