اسپانسری رایگان میزبانی وب

اسپانسری رایگان میزبانی وب

در صورت پذیرفته شدن وب سایت شما برای ارائه خدمات هاست رایگان و اسپانسری، موظف هستید ۲ بنر  تبلیغاتی لینک دار (یا ۲ بک لینک) به آدرس وب سایت هایی که ما مشخص میکنیم در سایت استفاده کننده از خدمات هاست رایگان اسپانسری قرار دهید . محل قرار گرفتن بنر ها قطعا در بهترین نقطه (معمولا هدر) سایت و به انتخاب ما خواهد بود. بنر یا لینک باید در تمامی صفحات وب سایت نمایش داده شود و هیچ صفحه ای از این قانون مستثنی نیست. در صورت حذف لینک یا بنر بدون اطلاع ما و پس از دریافت هاست رایگان اسپانسری، سرویس شما بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

شرایط استفاده از میزبانی وب رایگان اسپانسری

وب سایت درخواست کننده باید ۱۰۰٪ قانونی بوده و در سایت ساماندهی ثبت شده باشد، مگر در این صورت بعد از راه اندازی وب سایت یک ماه فرصت دارید تا وب سایت خود را در ساماندهی ثبت و لوگوی ساماندهی را در سایت خود قرار دهید. در غیر این صورت اولین دیتا اسپانسر شما نخواهد بود.

هدف از راه اندازی کسب و کار و وب سایت می بایست کاملا مشخص باشد. ( باید از طریق تیکت توضیحات کامل و یا طرح کسب و کار را ارسال کنید.)

هیچ گونه سایت فیلم و سریال و فروش سرویس های غیر قانونی دور زدن مخابرات و … جهت ارائه هاست رایگان و هاست اسپانسری پذیرفته نخواهد شد.

بازدید وب سایت درخواست دهنده جهت استفاده از هاست اسپانسری رایگان باید حداقل 2 هزار آی پی واقعی در روز باشد. در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نخواهد شد. لطفا از ارائه آمار و ارقام غیر واقعی برای سوء استفاده از این سرویس هاست رایگان خود داری کنید و در غیر این صورت عواقب بعدی به عهده شماست.

وب سایت هایی که در گوگل بلک لیست شده اند یا به هر دلیلی گوگل پنالتی مشمول آن ها شده است پذیرفته نخواهند شد، فقط در صورتی درخواست استفاده از هاست اسپانسری رایگان اکسین گستر را ارسال کنید که از روش های غیر معمول برای سئو سازی استفاده نکرده اید. خرید بک لینک و … بخشی از این روش ها هستند.

تنها بازدید واقعی از گوگل مورد توجه ماست، اگر سورس بازدید سایت شما از تبلیغات پاپ آپ است، درخواستتان مورد موافقت قرار نخواهد گرفت. هاست اسپانسری رایگان فقط به وب سایت هایی با ترافیک واقعی از موتور های جستجو (یا به صورت دایرکت توسط یوزر) تعلق خواهد گرفت.

بعد از تایید موضوع فعالیت و فعال شدن سرویس اسپانسری ، ۷ روز مهلت دارید تا وب سایت خود را راه اندازی کنید.

شایان ذکر است که اولین دیتا تمامی تجهیزات سخت افزاری خود را به صورت فیزیکی خریداری و در دیتاسنترهای معتبر ایرانی کلوکیشن نموده که نشان می دهد مالکیت کلیه تجهیزات ارائه شده متعلق به مجموعه اولین دیتا می باشد و از این بابت اولین دیتا نگرانی به جهت نوسانات ارزی نداشته و براحتی میتواند پایداری سرویس رایگان ارائه شده را تضمین کند. و همچنین هر زمانی که اولین دیتا قادر به سرویس دهی رایگان نباشد به سایت مورد نظر جهت انتقال دیتا اطلاع داده خواهد شد.

کنترل پنل ارائه شده برای هاست اسپانسری رایگان اولین دیتا دایرکت ادمین و نوع وب سرور نیز NGNIX است. در صورت تمایل به استفاده از هاست رایگان اسپانسری اولین دیتا ، درخواست خود را تیکت کنید.

اسپـانسری در یک نگاه

1
درخواست
1
در حال اجرا
1
رد شده