sss

دامنه ملی رایگان

ثبت دامنه ملی رایگان و هاست رایگان

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی مشترکین و کاربران اولین دیتا
در نظر گرفتیم که به مدت محدود برای کاربران جدید خود ثبت دامنه (دامین) .IR را به صورت 100% رایگان انجام دهیم.و هیچگونه پرداختی از سوی کاربران صورت نمی گیرد.
همچنین در صورت نیاز به هاستینگ میتوانید از ما یک هاست 100 مگابایتی رایگان دریافت کنید.این سرویس قابل ارتقاع میباشد.
لازم به ذکر است دامنه های ثبت شده هیچ تفاوتی با دامنه ثبت شده به صورت پولی ندارند و از امکان اتصال به هاست، تغییر دی ان اس ها از طریق حساب کاربری شما در اولین دیتا و تمامی امکانات مدیریتی برخوردارند. در ادامه مهم ترین نکات مربوط به ثبت دامنه رایگان از طریق اولین دیتا را ذکر می کنیم :

1- دامنه ها به صورت یک ساله و کاملا رایگان ثبت می شوند. از سال دوم برای تمدید دامنه به صورت یک ساله هزینه ۴۵۰۰ تومان و پنج ساله هزینه ۱۷۲۰۰ تومان دریافت می گردد.
2- دامنه هایی که نام های غیر اخلاقی یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، توسط مرکز ثبت دامنه های ملی (IRNIC) رد خواهند شد.
3- در صورتی که مشخص شود کاربری با چندین نام کاربری اقدام به ثبت دامنه کرده است، حساب کاربری مسدود خواهد شد لذا از ایجاد نام های کاربری متعدد جدا خودداری فرمایید.
4- برای ثبت دامنه ir باید یک حساب کاربری در سایت مرکز ثبت دامنه های ملی (IRNIC) داشته باشید در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، از آموزش های مرتبط معرفی شده استفاده کنید.
5- ثبت دامنه به معنی راه اندازی سایت برای شما نیست، اولین دیتا فقط دامنه را به صورت رایگان برای شما ثبت می کند. پس از ثبت دامنه شما باید یک سرویس هاست از اولین دیتا یا سرویس دهنده دیگر تهیه کنید و دامنه خود را به آن متصل کنید یا این که دامنه خود را به یک وبلاگ متصل کنید.
6- هر دامنه پس از ثبت باید در مرکز ملی ثبت دامنه های ir تایید شود، تایید یا عدم تایید بر عهده اولین دیتا نیست. البته در صورتی که نام دامنه مشکلی نداشته باشد حتما تایید خواهد شد. پروسه تایید نام دامنه از 1 تا 72 ساعت زمان بر خواهد بود و گاها بنا به تشخیص IRNIC ممکن است مدارکی جهت تایید هویت از شما درخواست شود که راهنمای ارسال مدارک با ایمیل توسط خود ایرنیک ارسال خواهد شد.
7- هر کد تخفیف حداقل 3 دامنه و حداکثر 6 دامنه را به صورت رایگان ثبت می کند، لطفا از استفاده چندین باره از یک کد و ثبت بیش از یک دامنه رایگان خودداری کنید.
8- در صورت مشاهده پیام “این کد تخفیف قبلا استفاده شده است” از ارسال تیکت پشتیبانی خودداری فرمایید، این پیام نشان می دهد کاربران دیگر قبل از شما حداکثر تعداد دفعات استفاده از این کد را به پایان رسانده اند و باید منتظر کد تخفیف بعدی بمانید.

شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات برای ما ارسال کنید.

نکته: تمامی کاربران در حین ثبت نام موظف به درج آدرس صحیح – شماره تلفن ثابت و همراه میباشند.
نکته: آن دسته از اشخاصی که هویت آنها احراز نگردد سرویس رایگان برایشان فعال نخواهد شد.

کد تخفیف : با پشتیبانی در تماس باشید

گزارش تعداد دامنه های ثبت شده هر 24 ساعت در این قسمت اعلام میگردد

تاکنون 1280 دامنه رایگان ثبت گردیده است

اخرین آپدیت : 5 مرداد 1398

موفق و پیروز باشید