خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'firstdata_web.wp_feeds' doesn't exist]
SELECT `content` FROM `wp_feeds` WHERE `id` = 10109

ثبت دامنه ملی رایگان - اولین دیتا

میزبانی وب(هاست) ، ثبت دامنه ، گواهی SSL ، سرور مجازی و اختصاصی - اولین دیتا

خيابان دانشگاه - خيابان شهداي ژاندارمري
پلاک 83 طبقه دوم واحد 13
4945 2842 021
8190 8977 021
دپارتمان فروش
دپارتمان پشتیبانی

ثبت دامنه ملی رایگان

مستندات دامنه

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی مشترکین و کاربران اولین دیتا
در نظر گرفتیم که به مدت محدود برای کربران جدید خود ثبت دامنه (دامین) .IR را به صورت ۱۰۰% رایگان انجام دهیم و هیچگونه پرداختی از سوی کاربران صورت نمی گیرد.
همچنین برای استفاده از این سرویس باید یکی از پلن های میزبانی وب را به ثبت برسانید .
لازم به ذکر است دامنه های ثبت شده هیچ تفاوتی با دامنه ثبت شده به صورت پولی ندارند و از امکان اتصال به هاست، تغییر دی ان اس ها از طریق حساب کاربری شما در اولین دیتا و تمامی امکانات مدیریتی برخوردارند. در ادامه مهم ترین نکات مربوط به ثبت دامنه رایگان از طریق اولین دیتا را ذکر می کنیم :
۱- دامنه ها به صورت یک ساله و کاملا رایگان ثبت می شوند. از سال دوم برای تمدید دامنه به صورت یک ساله هزینه ۴۰۰۰ تومان و پنج ساله هزینه ۱۲۲۰۰ تومان دریافت می گردد.
۲- دامنه هایی که نام های غیر اخلاقی یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، توسط مرکز ثبت دامنه های ملی (IRNIC) رد خواهند شد.
۳- در صورتی که مشخص شود کاربری با چندین نام کاربری اقدام به ثبت دامنه کرده است، حساب کاربری مسدود خواهد شد لذا از ایجاد نام های کاربری متعدد جدا خودداری فرمایید.
۴- برای ثبت دامنه ir باید یک حساب کاربری در سایت مرکز ثبت دامنه های ملی (IRNIC) داشته باشید در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، از آموزش های مرتبط معرفی شده استفاده کنید.
۵- ثبت دامنه به معنی راه اندازی سایت برای شما نیست، اولین دیتا فقط دامنه را به صورت رایگان برای شما ثبت می کند. پس از ثبت دامنه شما باید یک سرویس هاست از اولین دیتا یا سرویس دهنده دیگر تهیه کنید و دامنه خود را به آن متصل کنید یا این که دامنه خود را به یک وبلاگ متصل کنید.
۶- هر دامنه پس از ثبت باید در مرکز ملی ثبت دامنه های ir تایید شود، تایید یا عدم تایید بر عهده اولین دیتا نیست. البته در صورتی که نام دامنه مشکلی نداشته باشد حتما تایید خواهد شد. پروسه تایید نام دامنه از ۱ تا ۷۲ ساعت زمان بر خواهد بود و گاها بنا به تشخیص IRNIC ممکن است مدارکی جهت تایید هویت از شما درخواست شود که راهنمای ارسال مدارک با ایمیل توسط خود ایرنیک ارسال خواهد شد.