خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'firstdata_web.wp_feeds' doesn't exist]
SELECT `content` FROM `wp_feeds` WHERE `id` = 10084

میزبانی ایمیل - اولین دیتا

میزبانی وب(هاست) ، ثبت دامنه ، گواهی SSL ، سرور مجازی و اختصاصی - اولین دیتا

خيابان دانشگاه - خيابان شهداي ژاندارمري
پلاک 83 طبقه دوم واحد 13
4945 2842 021
8190 8977 021
دپارتمان فروش
دپارتمان پشتیبانی

میزبانی ایمیل سازمانی


اولین دیتا با بیش از 10 سال تجربه مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک شخصی و فروشگاهی را میزبانی می نماید. خدمات میزبانی ایمیل اولین دیتا به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به استفاده از Gmail و Yahoo و با نام دامنه اختصاصی خود صاحب یک ایمیل قدرتمند ، پایدار و امن شوند.
این سرویس با بهره گیری از تکنولوژی های روز از جمله Raid سخت افزاری، منابع برق اضطراری ، online backup ؛ اینترنت متصل به زیرساخت شبکه کشور، سریعترین و پایدارترین خدمات ایمیل در دیتاسنتر داخلی ایران می باشد. قرار گیری این سرویس در دیتاسنتر ایران موجب می شود تا کاربران با حداکثر سرعت و امنیت ممکن و بدون مواجهه با اختلالات اینترنتی Gmail و Yahoo به ایمیل خود دسترسی یابند.

[ARPrice id=100]

امنیت

سرورهای قدرتمند اولین دیتا با استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری بستری امن برای وب سایت شما را فراهم می کنند.


پشتیبان گیری

اولین دیتا نیز برای حفظ کیفیت بیشتر و بازیابی راحت تر اطلاعات توسط کاربران این سیستم را بر روی سرورها خود پیاده سازی کرده است.

امکانات سازمانی

اين سرويس بيشتر در هاست اشتراکي ايجاد کننده مديريت منابع و ارائه منابع به اندازه اي که کاربر خريداري کرده است مي شود.


پشتیبانی

درک صحیح نیاز های کاربران ، ارسال پاسخ های مناسب ، احترام به مشتری و سرعت در پاسخگویی از جمله پارامتر های مهم پشتیبانی اولین دیتا می باشند.

اسمارترمیل - SmarterMail

شرکت Smarter Tools یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده نرم‌افزار ایمیل سرور می‌باشد که با سال‌ها تجربه، نرم‌افزار اسمارترمیل را تولید و ارایه می‌نماید.


سرعت

یکی از پارامتر های مهم یک میزبانی ایمیل خوب سرعت آن می باشد. سخت افزار و دیتاسنتر سرور های اولین دیتا دارای این ویژگی می باشد .