نمایندگی ثبت دامنه بین المللی

اگر قصد ورود به حوزه خدمات دامنه را دارید، گام اول کسب یک نمایندگی ثبت دامنه می باشد. با استفاده از این سرویس شما می توانید تجارت خود را توسعه دهید. همچنین تمام امور مالی ، پشتیبانی و تماس مشتریان با شماست و بدین ترتیب شما به راحتی با نام خود به فعالیت می پردازید و نامی از اولیـن دیتـا به میان نمی آید. شما می توانید با استفاده از کنترل پنل مخصوص خود، دامین ها را بصورت مستقیم با شرکت مادر و بصورت لحظه ای ثبت نمایید. این سرویس شما همانند بسیاری شرکت های دیگر بصورت مخفی خواهد بود این بدان معنی است که شما از نام خودتان استفاده خواهید نمود و هیچ راهی برای شناسایی ما توسط مشتریان شما وجود نخواهد داشت. جهت اخذ نمایندگی، لطفا از طریق پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت فرمایید.

در سرویس نمایندگی ثبت دامنه اولیـن دیتـا ، می توانید به راحتی و بدون دردسر اقدام به ثبت دامنه هایی با پسوند دلخواه و مورد نیاز خود نمایید! ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا شما بتوانید با پایین ترین هزینه ی ممکن دامنه های بین المللی خود را به ثبت برسانید!

ثبت نام و دریافت پنل نمایندگی دامنه

ثبت درخواست

جهت دریافت نمایندگی ثبت دامنه های بین المللی اینجا کلیک نمایید و درخواست خود را ارسال نمایید.

تحویل

اطلاعات پنل نمایندگی ، حداکثر ۲۴ ساعت بعد از سفارش به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

شارژ

شارژ پنل قابل عدوت و قابل انتقال نیست و باید در پنل دامنه مصرف شود.

تعرفه ثبت دامنه به دلار

برای مشاهده تعرفه ثبت دامنه به دلار ابتدا در پنل نمایندگی به بخش Domain –> Prices بروید و تعرفه دامنه مورد نظر را ببینید (تعرفه ها در پنل دامنه به ریال است) سپس برای پسوندها و تعداد دامنه های مورد نظر میزان شارژ مورد نیاز را محاسبه کنید و در نهایت طبق آموزش بالا برای شارژ پنل (حداقل 100 هزار تومان) اقدام کنید.

شارژ پنل نـمـایـنـدگـی

شارژ پنل نمایندگی از طریق پرتال کاربری قابل انجام است.

با توجه به اینکه شارژ پنل بصورت دستی انجام می شود، قبل از اینکه نیاز ضروری به شارژ داشته باشید، پنل را شارژ کنید.

برای انجام شارژ پنل نمایندگی ، ابتدا موجودی خود را در اولیـن دیتـا به میزان 100 هزار تومان افزایش داده و سپس برای افزایش موجودی پنل خود ، به بخش «دامنه» تیکت ارسال نمایید.

نکات

(لطفا قبل از اخذ نمایندگی مطالعه نمایید)

» هیچگونه نامی جز نام شرکت شما به کاربرانتان نمایش داده نخواهد شد و تمامی ایمیل های ارسالی, لوگوها و… با نام شرکت شما خواهد بود.

» نمایندگی‌ها از طریق كنترل‌ پنل اختصاصی خود بصورت آنلاین تا سقف اعتبار خود قادر به فروش بوده و برای هر فروش نیازی به تماس با اولیـن دیتـا ندارند.

» هیچ محدودیت حداقل یا حداکثری برای قیمت گذاری توسط نماینده در نظر گرفته نشده است و نماینده می تواند دامنه ها را به هر قیمتی ارائه نماید.

» تمامی امور مالی، پشتیبانی و تماس مشتریان تنها بر عهده نماینده می باشد و نماینده جهت آموزش می تواند از راهنمای موجود در سامانه استفاده نماید.

» این امکان فراهم شده است که نماینده بتواند به ارایه نمایندگی دامنه به سایرین نیز اقدام کند.

» نمایندگان می توانند به مشتریان خود، پنل اختصاصی جهت مدیریت دامنه هایشان ارائه نمایند.

» میزان پرداختی برای هر سطح نمایندگی، به صورت یک بار پرداخت بوده و به صورت مجموع پرداختی و ارتقا سطح محاسبه نمی شود.

» تمامی مبالغی که برای خرید هر سطح از نمایندگی استفاده شود، قابل مصرف به عنوان هزینه دامنه ها ( ثبت، تمدید و انتقال دامنه) می باشد.

» شارژ پنل دامنه، به هیچ عنوان قابل عودت یا قابل انتقال به حساب کاربری و یا حساب بانکی را ندارد و تنها در پنل دامنه قابل استفاده می باشد.

» در حال حاظر خرید و شارژ نمایندگی تنها از طریق پشتیبانی انجام می شود. (در حال اتوماتیک کردن این فرآیند می باشیم)

» قیمت ها بر اساس آخرین اسلب رجیسترار (پایین ترین هزینه) برای نمایندگان محاسبه شده است. (بیش از 8 برابر کمتر از قیمت های سطح بندی رجیسترار)

» تمامی پسوند های موجود در سامانه اولیـن دیتـا برای نمایندگان نیز قابل ارائه است.

» در صورت نیاز به پسوند دامنه خارج از پسوند های ارائه شده، لطفا از طریق پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت فرمایید.

» آدرس ورود به کنترل پنل نمایندگی: http://domain.firstdata.ir/login

» در صورت تغییر شرایط به هر دلیل سامانه اولیـن دیتـا می تواند به تشخیص خود نسبت به تغییر شرایط نمایندگی یا قیمت ها اقدام نماید، همچنین قیمت دامنه ها با توجه به نوسانات نرخ ارز یا امکان تغییر از سوی مرکز ثبت، قابل تغییر می باشد و این تغییر می تواند بدون اطلاع قبلی صورت گیرد.

» جهت اخذ نمایندگی، لطفا از طریق پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت فرمایید.