دسترسی سریع

خدمات طراحی اپلیکیشن

با مدرن شدن زندگی، رشد روزافزون تکنولوژی و نیاز به سرعت هر چه بیشتر در انجام تمامی امور، بازاریابی و روند آن نیز دستخوش تغییر شد؛ و در واقع بازاریابی سنتی به سوی بازاریابی‌های مدرن و دیجیتال سوق داده شد. اما ارکان بازاریابی سنتی هنوز پا برجاست؛ از جمله این ارکان می‌توان به ارتباط و تعامل با مخاطبان و مشتریان نام برد.

در عصر دیجیتال و بازاریابی آنلاین، با ورود تمامی کسب و کارها به حوزه دیجیتال و عدم امکان برقراری ارتباط حضوری با مشتریان، اهمیت و ضورورت جذب مخاطب و برقراری ارتباطی نزدیک با آن‌ها بیش از پیش احساس می‌شود؛ و کسب و کارهایی در این حوزه موفق هستند که بتوانند این ارتباط را به بهترین نحو مدیریت کنند.

با اهمیت یافتن تلفن‌های همراه در زندگی روزمره و دنیای دیجیتال، یکی از راه‌های تعامل در فضای دیجیتال و آنلاین با مشتریان، ایجاد دسترسی به اطلاعات و مطالب مفید درباره کسب و کارها استفاده از اپلیکیشن‌هاست. ما در اولین دیتا با تحلیل پتانسیل‌های موجود در کسب و کار شما و همچنین تجریه و تحلیل مخاطبان و نیازسنجی آن‌ها، با بهره‌گیری از خلاقیت، هنر و به‌روزترین متدهای روز اپلیکیشن‌هایی برای کسب و کار شما طراحی می‌کنیم تا به راحتی بتوانید محصولات، خدمات، برند و حوزه کاری خود را به مخاطبان معرفی کرده و دسترسی راحت‌تری برای آن‌ها ایجاد کنید.

اپلیکیشن های فروشگاهی

تمامی امکانات لازم که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد.

اپلیکیشن های آگهی

همراه با نسخه های اندروید و ios

اپلیکیشن های آموزشی

طراحی کاملا اختصاصی و امکانات مورد نیاز شما

اپلیکیشن (Application) چیست؟

اپلیکیشن که به App معروف است، نرم افزاری کاربردی و معمولا کم حجمی هستند که خدماتی مانند کامپیوتر را در تلفن‌های همراه ما قابل ارائه می‌کنند. اپلیکیشن‌ها انواع مختلفی دارند؛ از جمله Native، Web، Hybrid، Legacy و Killer که اکثرا با هزینه‌های پایین و یا حتی به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده هستند.

ارسال نوتیفیکیشن

همه مشتریان بدون هیچ هزینه اضافی مانند پیامک یا ایمیل دسترسی داشته باشید.

ارائه خدمات آفلاین

خدمات خود را بصورت آفلاین به مشتریان ارائه دهید و دیگر نیازی به اینترنت ندارند.

ارتباط آسان کاربران

ارتباط بسیار راحت مشتریان با شما بدون نیاز به باز کردن مرورگر و ورود به سایت

همیشه در دسترس

همیشه همراه مشتریانتان هستید،پشتیبانی خیلی راحت تر نسبت به سایت

اهمیت طراحی اپلیکیشن

با ورود سیستم عامل های Android و iPhone و به دنبال آن Google Play و App store به عنوان منابع و مراجعی برای دانلود اپلیکیشن، اپلیکیشن‌ها به عضو جدایی ناپذیر انقلاب تلفن های همراه تبدیل شدند.

از آنجایی که تمامی مشاغل به دنبال معرفی برند خود، جذب مخاطب، درآمدزایی، سودآوری و بازگشت سرمایه بیشتری هستند و کاربران تلفن های همراه  به طور روزافزون در حال افزایش هستند؛ و همچنین اپلیکیشن های تلفن همراه نیز تطبیق‌پذیری و کاربرد بالایی در حوزه بازاریابی نشان داده‌اند؛ و در برآورده‌سازی بسیاری از نیازهای روزمره کاربران خود موفق بوده‌اند، کسب و کارها بر آن شدند تا در کنار طراحی استراتژی صحیح و مناسبی برای کسب و کار خود، اپلیکیشن هایی در حوزه کاری خود طراحی کنند.

پس از آن، اپلیکیشن های تلفن همراه توانستند علاوه بر درک و پوشش نیازهای مشتری، با ایجاد رضایتمندی به حفظ مشتریان جدید بپردازند؛ و مخاطبان بالقوه جدیدی را نیز جذب کنند. همچنین به محبوبیت و اعتبار برند، افزایش فروش و سودآوری، بازگشت سرمایه و موفقیت کمپانی نیز کمک کردند. کاربری ساده، حذف هدررفت های زمانی و مالی، دسترسی پذیری در هر زمان و مکان، ایجد امکان تبلیغات با شیوه و بازدهی مناسب در اپلیکیشن ها سبب محبوبیت بیش از پیش اپلیکیشن ها است.

فرایند طراحی اپلیکیشن در اولین دیتا

ما در اولین دیتا، در نهایت رضایت شما گام به گام پروژه طراحی اپلیکیشن را پیش خواهیم برد.

نیازسنجی و ایده پردازی

اولین دیتا در مرحله اول، به بررسی پتانسیل ها، نیازها و خواسته های کارفرما می‌پردازد تا با تجزیه و تحلیل همه جانبه آن به ایده پردازی برای طراحی اپلیکیشن بپردازد.

طراحی رابط و تجربه کاربری

پس از تایید ایده اولیه از سوی کارفرما، اقدامات مربوط به طراحی واسط و تجربه کاربری انجام می‌گیرد تا شمایی کلی از اپلیکیشن را بتوان به نمایش گذاشت. 

طراحی فنی و پیاده‌سازی

در مرحله سوم، اولین دیتا سعی دارد تا مطابق با به روز ترین متدهای دنیا به طراحی اپلیکیشن شما پرداخته و آن را به طور کامل پیاده سازی نماید.

تست و تحویل تا مرحله نهایی

از آنجا که شما لایق بهترین ها هستید، در این مرحله اولین دیتا به دنبال رفع نواقص احتمالی است تا اپلیکیشنی خلاقانه به همراه مزیت های رقابتی چشمگیر و همچنین به طور کاملا بهینه را در اختیار شما قرار دهد.

نگهداری و پشتیبانی اپلیکیشن

اولین دیتا حتی پس از اتمام پروژه طراحی نیز در کنار شماست و به پشتیبانی فنی از اپلیکیشن شما می پردازد و اطمینان و آرامش خاطر را به شما ارائه خواهد کرد.

اگر تصمیم به طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار خود دارید و می خواهید بسیار متفاوت تر و خلاقانه تر از رقبای خود در بازار رقابتی حاضر شوید، همین الان با ما تماس حاصل فرمایید.