میزبانی پشتیبانی

به طور حتم شما برای سایت خود بسیار هزینه نموده ‏اید بنابراین حفظ اطلاعات سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از راه‏های مهم برای هر سایتی بک ‏آپ گیری از آن می ‏باشد. هاست بک آپ (Backup Host) برای پشتیبان‏ گیری از داده‏ های هاست و سرور است که این اطلاعات در جایی امن نگهداری خواهند شد و در صورت لزوم شما براحتی قادر خواهید بود آنها را بازیابی نمایید. از بزرگترین مزیت هاست بک آپ این است که با سخت‏ افزارهای قدرتمند و پرسرعتی که دارند سرعت انتقال داده را افزایش خواهند داد.

اما توجه داشته باشید که هاست بک آپ فقط به منظور تهیه پشتیبان از داده های سایت شما می باشد و قابلیت ایجاد پایگاه داده و راه اندازی یک وب سایت بر روی آنها امکان پذیر نمی باشد. این فایل های پشتیبان گیری شده باید بر روی دیسکت هایی با ظرفیت بالا و امن نگهداری شوند و به دلیل اینکه پشتیبان گیری در اغلب اوقات به صورت خودکار و ساعتی و روزانه می باشد بنابراین هاست بک آپ باید از پهنای باند مناسب و سرعت خوبی برخوردار باشد تا بتواند پشتیبان گیری را در کمترین زمان ممکن به انجام برساند. پشتیبان گیری می تواند به صورت دستی از طریق آپلود بر روی پنل هاست سمت سرور صورت بپذیرد و یا ممکن است از طریق پنل سایت بصورت زمانبندی شده و یا برای اجرای اسکریپت سفارشی برای تهیه پشتیبان زمانبندی شوند و عمل پشتیبان گیری به صورت خودکار انجام گیرد.  

 یکی از سوالات مهمی که برای هر مدیر سایتی پیش می‏ آید این است که چه نوع هاست بک‏ آپ خریداری نمایند و آن هاست باید چه ویژگی‏هایی داشته باشد. از نکاتی که در هنگام خریداری هاست بک‏ آپ باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

1- هاست بک ‏آپ خود را در محلی نگهداری کنید که امنیت بالایی داشته باشد.

2- هاست بک ‏آپ باید ظرفیت مناسبی داشته باشد تا در موقع تهیه نسخه پشتیبان به صورت ساعتی و روزانه و اتوماتیک فضای کافی داشته باشد.

3- به منظور ذخیره بک ‏آپ در کمترین زمان باید سرعت شبکه باید در حد مناسبی باشد.

در ادامه ما لیستی از بهترین هاست بک ‏آپ سی پنل به همراه پهنای باند و قیمت آن را ارائه داده‏ایم. شما می‏توانید از طریق کلیک بر روی گزینه سفارش هاست بک‏ آپ خود را خریداری نمایید.

نام بسته فضا ترافیک ماهانه پارک دامین تعداد سایت اضافی انتخاب نسخه PHP بکاپ آنتی تحریم کنترل پنل وب سرور تعرفه 6 ماهه تعرفه سالانه سفارش
Tomcat-1 ۱۰۰ مگابایت نامحدود نامحدود نامحدود سی پنل LiteSpeed 7۹,۰۰۰ ۹۹,۰۰۰ سفارش
Tomcat-2 ۲۰۰ مگابایت نامحدود نامحدود نامحدود سی پنل LiteSpeed 19۹,۰۰۰ ۱6۹,۰۰۰ سفارش
Tomcat-3 500 مگابایت نامحدود نامحدود نامحدود سی پنل LiteSpeed ۱6۹,۰۰۰ ۲6۹,۰۰۰ سفارش
Tomcat-4 1000 مگابایت نامحدود نامحدود نامحدود سی پنل LiteSpeed ۱۹۹,۰۰۰ 31۹,۰۰۰ سفارش
Tomcat-5 5000 مگابایت نامحدود نامحدود نامحدود سی پنل LiteSpeed ۲۴۹,۰۰۰ 41۹,۰۰۰ سفارش
Tomcat-6 10000 مگابایت نامحدود نامحدود نامحدود سی پنل LiteSpeed ۲6۹,۰۰۰ ۴6۹,۰۰۰ سفارش